O projektu

Lokalita

Obytný soubor Terasové domy Zelinova bezprostředně navazuje na předcházející projekt výstavby 160 bytových jednotek Bydlení u Centrálního parku ve Zlíně, v lokalitě Kozlův žleb.

Největšími přednostmi umístění nového projektu  do této lokality jsou především její dokonalá infrastruktura, vynikající dopravní dostupnost, krásný výhled, bohatá zeleň a v neposlední řadě také výhodná poloha, nabízející velmi příjemné okolí.

K celkové pohodě bydlení ve zvolené lokalitě taktéž pozitivně přispívají její vynikající parametry z hlediska délky a intenzity slunečního svitu, a to v průběhu kteréhokoliv ročního období.

To vše, spolu s vysokým standardem a kvalitou provedení v konečném výsledku poskytne budoucím majitelům nových bytů veškerý komfort a zaručí splnění i těch nejnáročnějších požadavků kladených na moderní bydlení.

Informace o bytech 

Obytný soubor Terasové domy Zelinova je tvořen třemi identickými bytovými domy B6, B7 a B8 a zahrnuje celkem 120 bytových jednotek. Každý dům je tvořen zvýšeným přízemím s rozlehlými nadstandardními terasami a pěti dalšími nadzemními podlažími, opět s komfortními terasami. Přičemž čtvrté a páté podlaží jsou řešena jako ustupující. V podzemí objektu je situováno podlaží určené pro parkování vozidel.

Jednotlivé bytové jednotky jsou navrženy v kategoriích 2+kk ( lze i 1+1 nebo 2+1 ) o bytové ploše 41 - 62 m2, 3 +kk o bytové ploše 62 - 76 m2 a 4+kk o bytové ploše 89 - 120 m2. Každá bytová jednotka má minimálně jednu komfortní terasu nebo také balkon a ke každé bytové jednotce přísluší taktéž prostorný sklepní box. K bytu je možno získat vlastní podzemní parkovací stání nebo samostatnou garáž.

Vnitřní dispozice jednotlivých bytů jsou řešeny přehledně s důrazem na maximální funkčnost, účelnost a pohodlí. Poskytují taktéž velkou míru variability pro provedení úprav dle individuálních požadavků klienta.

Nosný systém je tvořen svislými zděnými stěnovými konstrukcemi a vodorovnými železobetonovými monolitickými stropy. Velkou předností tohoto řešení je především to, že zaručuje naprosto nerušené dispozice bytů bez zbytečných sloupů, výběžků, rohů, výklenků, nik, průvlaků apod.
Navržené řešení umožňuje taktéž různé varianty sdružování jednotlivých bytů a vytváření bytových jednotek o různých podlahových plochách a s různými vnitřními dispozicemi.

Zahájení výstavby je na podzim roku 2007 a dokončování bytových domů bude probíhat postupně v průběhu podzimu 2008 ( B6 ), ke konci roku 2008 ( B7 ) až prvního čtvrtletí roku 2009 ( B8 ).

Detailní přehled všech bytů naleznete zde