Informace o projektu

Jedná se o novostavbu polyfunkčního domu „Vila Věra", který naše společnost buduje na lázeňské pěší zóně - na ulici Dr. Veselého v Luhačovicích 

Jedná se tedy o mimořádně atraktivní lokalitu, která se nachází na spojnici mezi administrativním a lázeňským centrem Luhačovic.

V administrativním centru naleznete sídlo městského úřadu, dále poštu, banky, obchody, kulturní dům apod., v lázeňském centru Luhačovic se nachází  většina léčivých pramenů, nejznámější lázeňské domy a kolonáda. 

Celý objekt novostavby „Vila Věra" je členěn na tři části:
 

Část A
je navržena se dvěmi podzemními a pěti nadzemními podlažími, zastřešena sedlovou střechou. Hlavní vstup je z ulice Dr. Veselého, pro vertikální provoz slouží schodiště a výtah. Ve 2. PP jsou navržena parkovací stání, která plynule přecházejí do části B. V 1.PP jsou navrženy především technické místnosti - plynová kotelna, domovní vybavení, sklepní boxy atd. V úrovni 1.NP je situován hlavní vchod a komerční prostory s pasáží. V dalších podlažích, tj. ve 2.NP, 3.NP, 1. podkroví a 2. podkroví jsou situovány jednotlivé bytové jednotky různých velikostních kategorií.

Část B
je navržena jako dvoupodlažní, přičemž 2.PP tvoří volné garážové stání.

Část C
je situována v blízkosti ulice Nábřeží - souběžně s ní. V úrovni 2. PP je umístěn vstup z ulice Nábřeží a prostory pro maloobchod a služby. Část C je navržena jako třípodlažní.