ČSN EN ISO 9001 : 2001

Profil firmy

MANAG je skupina firem, jejíž základ tvoří stavební akciové společnosti MANAG, a.s. se sídlem ve Zlíně a MANAG MS, a.s. se sídlem v Brně. Skupina vznikla postupným rozvojem z malé stavební společnosti založené v r. 1991. V současné době je MANAG středně velkým uskupením, které dosahuje se svými cca 400 pracovníky ročního obratu kolem 1 100 mil Kč. Vlastníkem skupiny je několik fyzických osob, které jsou zastoupeny v představenstvech společností.

MANAG provádí kompletní dodávky bytových, občanských, průmyslových i ostatních pozemních staveb „na klíč“, a to jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. Realizuje však také hrubé stavby, specializované části staveb a vybraná stavební řemesla. Vynikajících výsledků dosáhl MANAG zejména v provádění monolitických konstrukcí. Práce hlavní stavební výroby i jednotlivých řemesel jsou prováděny především vlastní kapacitou.

MANAG působí na tuzemském trhu v rámci celé ČR, nejčastěji realizuje zakázky na Zlínsku a Brněnsku. V zahraničí má MANAG bohaté a dlouholeté zkušenosti zejména s výstavbou v SRN, z východních trhů také na Ukrajině. Zkušenosti ze zahraničí začali pracovníci firmy jako jedni z prvních uplatňovat v domácích podmínkách.

Významnou součástí aktivit skupiny MANAG se stala také developerská činnost, zvláště v oblasti bytových, integrovaných a polyfunkčních objektů, která zahrnuje komplexní služby od přípravy projektů přes provádění výstavby až po vlastní prodej, pronájem a dále pak i správu nemovitostí.

Správa nemovitého majetku ve vlastnictví skupiny Manag a jeho hospodárné využívání probíhá odděleně od výrobní stavební činnosti v samostatných subjektech MANAG SMZ, a.s. a MANAG, s.r.o. a MANAG správní a.s.

Za svou několikaletou historii si skupina MANAG dokázala vybudovat velmi dobré postavení na trhu, zejména ve svých sídelních městech. Základem je vysoká profesní odbornost kmenových pracovníků a velmi dobrá, stabilní finanční situace společností skupiny. O vysoké úrovni práce svědčí celá řada realizovaných staveb a projektů v ČR i zahraničí. MANAG uspokojí i ty nejnáročnější klienty a přesvědčí i Vás, že

MANAG je VAŠE STAVEBNÍ FIRMA.

reference

01.03.2015

Bytové domy Uherské Hradiště
Úspěšný projekt pokračuje stavbou bytového domu A2 ...

> číst celou zprávu
08.06.2009

Stavba roku 2008
Dne 28.5.2009 získala společnost MANAG a.s. v soutěži Stavba roku Zlínského kraje 2008 hlavní...

> číst celou zprávu
× číst všechny zprávy

reference

Hotel IBIS, Praha

Hotel IBIS, Praha

Dům pokojného stáří Zlín

Dům pokojného stáří Zlín

Dům Na Palmovce, Na Žertvách 34, Praha

Dům Na Palmovce, Na Žertvách 34, Praha

Přeložka silnice I/6, Praha - Pavlov

Přeložka silnice I/6, Praha - Pavlov