ČSN EN ISO 9001 : 2001

Profil firmy

MANAG je skupina firem, jejíž základ tvoří stavební akciové společnosti MANAG, a.s. se sídlem ve Zlíně a MANAG MS, a.s. se sídlem v Brně. Skupina vznikla postupným rozvojem z malé stavební společnosti založené v r. 1991. V současné době je MANAG středně velkým uskupením, které dosahuje se svými cca 400 pracovníky ročního obratu kolem 1 100 mil Kč. Vlastníkem skupiny je několik fyzických osob, které jsou zastoupeny v představenstvech společností.

MANAG provádí kompletní dodávky bytových, občanských, průmyslových i ostatních pozemních staveb „na klíč“, a to jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. Realizuje však také hrubé stavby, specializované části staveb a vybraná stavební řemesla. Vynikajících výsledků dosáhl MANAG zejména v provádění monolitických konstrukcí. Práce hlavní stavební výroby i jednotlivých řemesel jsou prováděny především vlastní kapacitou.

MANAG působí na tuzemském trhu v rámci celé ČR, nejčastěji realizuje zakázky na Zlínsku a Brněnsku. V zahraničí má MANAG bohaté a dlouholeté zkušenosti zejména s výstavbou v SRN, z východních trhů také na Ukrajině. Zkušenosti ze zahraničí začali pracovníci firmy jako jedni z prvních uplatňovat v domácích podmínkách.

Významnou součástí aktivit skupiny MANAG se stala také developerská činnost, zvláště v oblasti bytových, integrovaných a polyfunkčních objektů, která zahrnuje komplexní služby od přípravy projektů přes provádění výstavby až po vlastní prodej, pronájem a dále pak i správu nemovitostí.

Správa nemovitého majetku ve vlastnictví skupiny Manag a jeho hospodárné využívání probíhá odděleně od výrobní stavební činnosti v samostatných subjektech MANAG SMZ, a.s. a MANAG, s.r.o. a MANAG správní a.s.

Za svou několikaletou historii si skupina MANAG dokázala vybudovat velmi dobré postavení na trhu, zejména ve svých sídelních městech. Základem je vysoká profesní odbornost kmenových pracovníků a velmi dobrá, stabilní finanční situace společností skupiny. O vysoké úrovni práce svědčí celá řada realizovaných staveb a projektů v ČR i zahraničí. MANAG uspokojí i ty nejnáročnější klienty a přesvědčí i Vás, že

MANAG je VAŠE STAVEBNÍ FIRMA.

reference

01.03.2015

Bytové domy Uherské Hradiště
Úspěšný projekt pokračuje stavbou bytového domu A2 ...

> číst celou zprávu
08.06.2009

Stavba roku 2008
Dne 28.5.2009 získala společnost MANAG a.s. v soutěži Stavba roku Zlínského kraje 2008 hlavní...

> číst celou zprávu
× číst všechny zprávy

reference

Prodejny McDonald´s, Brno

Prodejny McDonald´s, Brno

ABB - HIGH VOLTAGE PRODUCTS a ocelová skladová hala, Brno

ABB - HIGH VOLTAGE PRODUCTS a ocelová skladová hala, Brno

Obchodní centrum STIVAL v Napajedlích

Obchodní centrum STIVAL v Napajedlích

Dům pokojného stáří Zlín

Dům pokojného stáří Zlín