ČSN EN ISO 9001 : 2001

O projektu - architektura, komfort, život...


Projekt bytové domy NOVÉ ŠTĚPNICE nabízí svým budoucím obyvatelům klidné a komfortní bydlení v moderních bytových domech maximálně využívající přednosti lokality.

Z urbanistického hlediska je lokalita řešena jako soubor samostatně stojících domů soustředěných okolo nově vybudované páteřní komunikace sloužící pouze pro obsluhu nových domů. Z této páteřní komunikace budou vedeny obslužné komunikace k jednotlivým domům.

Bytové domy jsou rozděleny na vstupní technické podlaží se sklepy a garážemi a vrchní bytová patra. Ideální poloha domů vůči světovým stranám, prostorné balkony a přehledně řešená dispozice bytů, nadstandardně řešené prosklení, standardní vybavení, precizní realizace stavby. To vše provedeno tak, aby plně uspokojilo požadavky na moderní bydlení 21. stolení

Nosný systém je tvořen svislými zděnými stěnovými konstrukcemi a vodorovnými železobetonovými monolitickými stropy. Velkou předností tohoto řešení je především to, že zaručuje naprosto nerušené dispozice bytů bez zbytečných sloupů, výběžků, rohů, výklenků, nik, průvlaků apod.

Parkování osobních aut bude zajištěno v dostatečném počtu a to v samostatných uzavřených garážích v nástupních patrech bytových domů, venkovních parkovacích stáních určených k odkupu nebo na volných parkovacích stáních okolo páteřní komunikace. Pro zájemce je možno vybudovat u bytových domů přístřešky nad vybranými volnými parkovacími stáními.

Samozřejmostí našich projektů je rozsáhlá sadová a parková úprava okolo bytových domů, v tomto případě zejména na volné ploše oddělující jednotlivé bytové domy a stromová, alejové výsadba kolem páteřní komunikace. Jak taková sadová výsadba vypadá po dokončení se můžete přesvědčit na našich referencích

Celý projekt je připravován od počátku s maximální péči od výběru lokality až po návrhy řešení interiérů bytovým architektem, přesto jsme připraveni umožnit dle možností vaše individuální požadavky včetně scelování jednotlivých bytů a zohlednit tak vaše individuální požadavky.

 

 

reference

01.03.2015

Bytové domy Uherské Hradiště
Úspěšný projekt pokračuje stavbou bytového domu A2 ...

> číst celou zprávu
08.06.2009

Stavba roku 2008
Dne 28.5.2009 získala společnost MANAG a.s. v soutěži Stavba roku Zlínského kraje 2008 hlavní...

> číst celou zprávu
× číst všechny zprávy

reference

Výstavba odbavovacího areálu letiště, Brno

Výstavba odbavovacího areálu letiště, Brno

Hotel Prestige, Znojmo

Hotel Prestige, Znojmo

Administrativní budova VARS, Brno

Administrativní budova VARS, Brno

Bytový areál Na Hřebenkách, Praha

Bytový areál Na Hřebenkách, Praha